CRM Yazılımları
CRM Yazılımları
TTR Bilişim Hizmetleri tarafından Geliştirilen CRM yazılımı sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirilerek ihtiyaçlarınıza uyumlu, kolay kullanımı sayesinde tüm personel tarafından kullanılmaya özen gösteren özelliklere sahip olarak hazırlanmaktadır.

Paket Yazılımlara oranla daha kolay ve firmaya daha uygun olan CRM yazılımlarımız ile birçok firma müşteri ilişkilerini sorunsuz olarak yürütmekte ihtiyaç duyulan her türlü geliştirme desteği sağlanmaktadır.

Mevcut CRM Yazılımımız temel ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş olup, her firmanın istekleri doğrultusunda gelişitirilerek,firmaya özel halde teslim edilmektedir.

Bilindiği üzere CRM yazılımı bir kez alınıp uzun yıllar istikrarla kullanılmakta olan bir yazılımdır. Bu nedenle CRM yazılımı alırken mutlaka bakım ve destek hizmeti konusunda da deneyimli ve tecrübeli bir yazılım firmasının tercih edilmesi önemlidir.

Ayrıca yeni bir CRM yazılımı kullanımı şirketlerde birçok zorlukla karşılaşır, ve personel CRM yada ERP programını kullanmak istemez. Bu konuda çözüm olarak sunduğumuz yöntem ise, kullanıcı dostu bir CRM yazılımıdır. Hazırlmış olduğumuz program son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, bu nedenle de kullanıcıların uyumu çok kolay olmaktadır.

Web Sitesi Tasarımı konusundaki deneyimleriniz sayesinde web tabanlı olarak geliştirlen TTR CRM yazılımı, web tabanlı olarak kullanılabildiği gibi, Mobil cihaz ( Android, IOS ) ve Tabletlerde de sorunsuz görüntülenmektedir.

İhtiyacınız olan CRM üzerinde fikir paylaşmak ve CRM fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için 0 216 355 75 37 nolu telefondan satış birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yukarı Çıkın