Google Adwords
Google Adwords

 

Google Arama Motoru'nun çevrimiçi reklam hizmeti olan AdWords, yeni müşterilerle buluşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak sağlar. AdWords sayesinde, seçtiğiniz anahtar kelimelerde kullanıcı arama yaptığında sizi ve reklamınızı en üstte görüntüler. Bu süreç zaman almaz, sitenin kullanıcı sayısının artmasını ya da tüm arama motorları tarafından index edilmenizi beklemenize gerek olmadan reklamı başlatır başlatmaz reklamınız istediğiniz konumda yayınlanmaya başlar.Reklam sayesinde web siteniz dah fazla ziyaretçi alır, ancak tüm ziyaretçiler gerçek anlamda sizi arayan hedefinize yönelik ziyaretçilerdir.Üç farklı Google Adwords reklam tipi kullanılmaktadır.

1- Google arama motorlarından, size ulaşılmasını istediğiniz anahtar kelimelerinizle aratıldığınızda görüntülenen reklamınız, yani metin reklamlar.

2- sektörünüzle alakalı web sitelerinde , haber portallarında ve bloglarda firmanızın tanıtılmasını sağlayan görüntülü reklamlar.

3- Youtube videolarında anahtar kelimelerinizle alakalı videolara tıklayan kullanıcılara, tıkladığı videodan önce en az 5 sn boyuca izletilecek olan true view videonuz.
 
TTR Bilişim Hizmetleri olarak, reklamın oluşturulması, metin yazımı, anahtar kelime optimizasyonu, dönüşüm optimize seçenekleri, maliyet tahmin ve öngörüleri, reklamın yayınlanacağı gün ve saat, reklamın görüntüleneceği yer,  yayınlanma sıklığı ve günlük maliyet gibi konuları sizinle birlikte değerlendirerek, reklamınızı en düşük maliyetle en çok dönüş alacağınız hale getirmeyi hedefliyoruz.  Ayrıca markanızın daha iyi tanıtılması ve son kullanıcının aklında yer etmesi için geliştirilmiş görüntülü ve yerleşim reklamlar için imaj, gif ve flash hazırlama hizmeti sağlıyoruz. Bunun yanında alakalı youtube videoları öncesi yayınlatmak isteyeceğiniz true view reklamlarınız için video veya tanıtım filmi, animasyon, jenerik gibi video hizmetleri de vermekteyiz.
 
Google reklamlarının tamamı size yeni müşteri kazandırmak, satışlarınızı arttırmak üzere optimize edilmiştir. Reklam için kullandığınız tamamı yalnızca sizinle ve ürünlerinizle ilgili kullanıcılara gösterilir. Daha fazla nitelikli tıklama almanız ve tıklama aldığınız kullanıcıların size en kolay ve sorunsuz dönüş yapmaları için gereken tüm kolaylıklar bizim klavuzumuzda gerçekleşir.
 
TTR Bilişim, reklam sektöründe geçmişten gelen tecrübesi ve tüm farklı sektörlerle çalışmış olmaktan gelen bilgisi sayesinde reklamınızın hitap etttiği kullanıcı davranışlarını, alışkanlıklarını ve yapılması muhtemel yazım hatalarını en doğru şekilde tahmin ederek, ürününüzü veya hizmetinizi arayan herkesin sizi rahatlıkla bulabilmesini sağlamayı hedeflemektedir.
 
Siz de kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayın. 0216 355 75 37
 
 
 
 
 
Yukarı Çıkın