Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
 • Formu Gönderikten Sonra
 • 1

  Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

 • 2

  Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

 • 3

  Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Web Tasarımı
Görsellik ve Teknolojinin Buluştuğu Web Sitesi Tasarımları

Web Tasarımı

Web Tasarımı firmaların olmazsa olmaz tanıtım aracıdır. Özellikle yeni müşterilere ulaştıracak web sitesi ise SEO uyumlu yani arama motorları tarafından okunabilir web sitesi olarak ifade edilmektedir. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde her geçen gün artan ekran çeşitleri, web sitesi görüntülemekte kullanılan cihaz çeşitliliği ve firmaların web sitesinden artan beklentileri web sitesinin önemini her geçen gün artırmaktadır. 

Tanıdıkla web sitesi yaptırma çözümü, şirket içinde web tasarımı hazırlama gibi çözümlerin artık yetersiz olduğunun anlaşılması firmaları uzun süreli web sitesi çözümü sağlayacak web tasarım ajansları ile çalışmaya bir anlamda mecbur bırakmıştır. 

İyi bir web tasarım ajansı arayan firmaların web tasarım ajansı olan TTR web tasarım & yazılım ajansı olarak amacımız firmalara günün teknolojisini kullanarak kalıcı ve başarılı projelerde destek sağlamaktır.

Hazırlamış olduğumuz web tasarımı için ise kendimize ait yüksek kapasiteli sunucularımızda sağladığımız kupon hosting hizmeti ile hızlı açılan yüksek uptime oranına sahip barındırma hizmeti veriyoruz. Sunucularımızda sadece kendi yazdığımız kodlara sahip web sitelerini barındırııyoruz.

Web sitesi için paylaşımlı sunucu kullanılması durumunda aynı İP blogunda yayınlanan web sitesi içeriklerini bilme imkanınız yoktur. TTR olarak aynı sunucuda sadece benzer içerikte kurumsal sitelere hozting sağlamaktayız.  

Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak, çoğu zamanda önerilerimizle beklentilerini artırarak web tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Her ölçekteki firma için web tasarım çalışması yapabilmek için gereken grafiker ve web tasarımcı personelini bünyemizde bulundurarak tasarım çalışmaları yapmaktayız.

Web tasarımı konsunda ağırlıklı olarak kurumsal web sitesi tasarımları hazırlamaktayız. Aşağıda web tasarımına ilişkin olarak farklı başlıklar altında açıklamaları bulabilirsiniz. Bu başlıklar altında ise web tasarımı konusundaki hassasiyetlerimizi öğrenebilirsiniz. Özellikle sadece adresimiz olsun yeter mantığının yanlış bir mantık olduğunu iyi bir web tasarımının her firmaya katacağı farklı değerler olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Bir web tasarım firması olarak müşterilerimiz için hazırlanan genel web tasarımı özellikleri ise;

 

 • SEO uyumlu Web Tasarımı ( arama motoru dostu yazılım altyapısı )
 • Kolay kullanılır bir Yönetim paneli
 • Yabancı dil destekli bir web sitesi
 • Geliştirmeye açık web yazılım altyapısı
 • Sosyal medya etkileşimli web tasarımı
 • Özel ihtiyaca yönelik projeler
 • İhtiyacınız olan web sitesi tasarımı yaptırmak için 0 216 355 75 37 nolu telefonumuz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Günümüzde web sitesi kullanıcı sayısının artması hazırlanmış olan web tasarımı üzerine daha fazla sorumluluk yüklemekte, firmalar web tasarımı konusunda daha deneyimli ekiplerle çalışmaya ö.zen göstermektedir. Özellikle yoğun ziyaretçiye sahip web sitesi tasarımı ve yazılımı konusundaki deneyimli ekip tarafından hazırlanan web tasarımı dahil olacağınız web tasarım projelerinde sizi başarıya taşıyacaktır.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1