HABERLER
Web Tasarımı Fiyatları
09 Kasım 2016
Web Tasarımı Fiyatları

Web Tasarımı fiyatları,


Web sitesi tasarımı yaptırmadan önce firmaların en çok dikkat ettikleri belkide tek dikkat ettikleri kriter web tasarımı fiyatlarıdır.

Web tasarımı fiyatları odaklı bir web tasarım firması ile anlaşma yapılırsa, nelere dikkat edilmesi gerekir ? Bu konuda birçok firma malesef ki olumsuz tecrübeler yaşamıştır. Web tasarımı konusu geçmişten günümüze oldukça fazla gelişime tabi olmuş, ve ticaret hayatına büyük kolaylıklar getirmiştir. Hatta birçok işletme hızla yükselmiş birçok işletme ise iş yapamaz hale gelmiştir. Bu noktada internet ve web tasarımı konuları çok büyük yenilikler getirmiştir. 

Web tasarım fiyatları odaklı biryaklaşıma sahip firmalar genellikle wordpress web tasarımı, joomla web tasarımı, kopya web sitesi ( Başka bri firmanın tasarımının kopyalanması )  ve / veya ücretsiz çeşitli altyapı kullanımı ile hazırlanan web siteleriyle karşılaşmaktadırlar.

Ayrıca katalog tasarımı yapan bir grafiker web tasarımı konusunda da dizayn yapıyor olabilir ancak, web tasarımı ve katalog tasarımı arasında çok önemli farklılıklar vardır ki bunlara dikkat edilmeden yapılan web tasarımları görsel olarak beğeni toplasa da fonksiyonel olarak pek bir işe yaramayacaktır.

Web tasarımı, firmanın internetteki temsilcisi gibi düşünüldüğünde tam olarak firmayı yansıtamayan bir web tasarımı firmanın kurumsal itibar kaybına sebep olabilecektir. Bu kayıp ise firmanın ticaretini olumsuz etkileyebilecektir. 

Kurumsal web tasarımı ziyaretçileri arasında genellikle; firma müşterileri, firmanın potansiyel müşterileri, firma çalışan adayları, yeni müşteri adayları, firmanın rakipleri gibi farklı çevreden oluşur.

Firmanın böyle geniş bir ziyaretçi profili karşısında yetersiz yada eksik şekilde kendini yansıtıyor olması şüphesiz ki ticari anlamda bir kayıp yaşamasına sebep olacaktır. 

Bu nedenle TTR Bilişim Hizmetleri olarak tavsiyemiz, iyi bir web tasarım firması ile firmanın kurumsal imajına uygun bir web tasarımı hazırlatılmasıdır.

Web tasarım fiyatları konusunda ise beklentileriniz, sayfa içerikleri ve web programlamada kullanılacak özelliklere göre size uygun bir web tasarımı fiyat teklifi sunulacaktır. 

Web Tasarımı Fiyatları


Web tasarımı fiyatlarını etkileyen unsurlar;

  • web tasarımının özel tasarım ve firmaya özel programlama ile hazırlanması
  • web tasarımının responsive olması
  • web tasarımında özel fonksiyon içeren yazılımlar bulunması
  • web tasarımında çoklu dil kullanımı
  • web sitesi tasarımında yönetim paneli olması
  • Web sitesi yönetim panelinde yetkilendirme olması
  • Web tasarımının çok dilde yayın yapıyor olması ...vb.

Web Tasarımı Fiyat Teklifi almak için http://www.ttr.com.tr/web-tasarimi-iletisim web tasarımı teklif formu doldurmanız yeterlidir.

Web tasarımı fiyatları ile alakalı olarak fiyat teklifi sunulabilmesi için ihtiyacınız olan web tasarımını ayrıntılı olarak anlatmanız gerekmektedir. Bir web tasarım firması olarak müşterilerimize 3 sayfa site 100 TL gibi bir web sitesi fiyatlandırma modelimiz yoktur. O nedenle istiyacınız olan siteyi bizlere detaylıca ve mümkünse sektörünüzdeki web tasarım örneklerini de belirterek anlatırsanız en uygun web tasarım fiyatları ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Özel tasarım web tasarımı yapıyor olmamızdan dolayı size en ucuz web tasarım fiyatı vermek konusunda yardımcı olamayabiliriz. Ancak arama motoru dostu web tasarımı için ekonomik web tasarım fiyatı veriyor olduğumuz konusunda emin olabilirsiniz. Web sitesi fiyatlarını öğrenmek için ise bize yukarıdaki form yada 0 216 355 75 37 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.
Yukarı Çıkın